Format Kitap
Barkod 9786056388408
Yayın Tarihi 2015-05-01
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 304
Kapak Karton
Kağıt 3.Hamur
Boyut 140 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : James Hadley Chase

SEVDİĞİNİZ KİŞİNİN BİR KATİL OLDUĞUNU
ÖĞRENSEYDİNİZ ONDAN VAZGEÇER MİYDİNİZ?

jaffe karısından ayrılmış ve nafakasını ödeyemeyecek kadar zor duruma düşmüştü. Bir gün uşağı ile birlikte sevdiği bir tabloyu duvara asmak isterken alçıyla kaplanmış ve içinde milyonlarca dolar değerinde elmasların bulunduğu gizli bir bölme fark eder.
Niyeti elmaslarla beraber, çılgınlar gibi sevdiği kız arkadaşı Nahn'ı da ala¬rak ülkeyi terk etmektir fakat elmasların polise teslim edilmesi gerektiğini yoksa şikâyet edeceğini söyleyip tehdit eden uşağını öldürür. Kız arkadaşı Nahn olayı öğrenince Jaffe'i anneannesinin evinde saklar çünkü onu deliler gibi sevmekte ve onunla beraber olabilmek için her şeyi göze almaktadır. Fakat polis her şeyi öğrenmiş ve iki âşığın peşine düşmüştür. Birbirlerini çıl-gınlar gibi seven âşıklar acaba polisi atlatıp kendilerine yeni bir hayat kurabi¬lecekler miydi? Para Jaffe ve Nahn'a mutluluk getirecek miydi?
Her sayfasını soluk soluğa okuyacağınız bu aksiyon dolu aşk romanı, seven insanların birbirleri için nelerden vazgeçebileceğini size tekrar tekrar hatırlatacak.

devamını oku..
Kategori : Roman
% 68
indirim
5.00
Liste Fiyatı : 15.74
Kazancınız : 10.74
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %68.23 indirim